Hakkımızda

Biz Kimiz?

M

illi Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğüne bağlı Özel Deniz Aras Mesleki Eğitim unvanı ile Mesleki Eğitim ve Sertifikalandırma konusunda yetkili bir kurumdur.

Mesleki Eğitim hizmetleri olarak Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Sınıfta Yer Alan işçilerinize Milli Eğitim Bakanlığı onaylı 32-40 saatlik eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimlere tabi tutulmayan işçilerin işverenlerine 4857 sayılı kanun ve ekteki tebliğler gereği idari para cezası uygulanmaktadır.

Deniz Aras Mesleki Eğitim oralak projemize başladığımız 20.03.2009 tarihinden itibaren Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Sınıfta yer alan 101.490 kişiye çeşitli meslek alanlarda eğitimler verilmiştir.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tayin edilen uzman eğiticilerden oluşan geniş bir eğitimci kadromuzla çalışanlarınızı İşçi ve İşyeri güvenliğinin maksimuma ulaştırılmasını sağlayarak, işletmelerinizi bilgi toplumunun gerektirdiği değişime ve teknolojik gelişmelere hazırlamayı hedeflemekteyiz.

Eğitim programlarımız, ihtiyaçlara uyumlu, planlı, esnek ve zengin içerikli, sonuçları değerlendiren ve sürekli gelişen bir yapıdadır. Bu eğitimler talebe bağlı olarak eğitim merkezimizde ya da firmanıza ait eğitim salonlarınızda verilebilmektedir.

İnşaat sektöründe halen çalışmakta olduğumuz AĞAOĞLU, TAŞ YAPI, NİDA İNŞAAT gibi birçok inşaat şantiyesinde yaklaşık 1,5 yılda 35.000 kişi tarafımızca sertifikalandırılmıştır. Eğitimlerimiz MEB onaylı Megep modülleri çerçevesinde verilmektedir. Personeller çalıştıkları alan dallarına göre ayrı ayrı sertifikalandırılmaktadırlar. Ayrıca bu eğitimlere tabi tutulmayan işçilerin, işverenlerine 6331 sayılı kanun tebliğler gereği idari para cezası uygulanmaktadır.

Deniz Aras Mesleki Eğitim işletmelerde eğitim ihtiyacı belirlenen işgücüne, doğru yer ve zamanda doğru yönteme ulaşarak eğitimleri gerçekleştirir ve böylelikle işgücünün verimliliğini artırır, etkinliği sağlar.

MEB ÖZEL Deniz Aras Mesleki Eğitim

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tayin edilen uzman eğiticilerden oluşan geniş bir eğitimci kadromuzla çalışanlarınızı İşçi ve İşyeri güvenliğinin maksimuma ulaştırılmasını sağlayarak, işletmelerinizi bilgi toplumunun gerektirdiği değişime ve teknolojik gelişmelere hazırlamayı hedeflemekteyiz.

Neden bizi seçmelisiniz?

1. Mesleki Eğitim Alanında 7 Yıldır

Mesleki Eğitim Alanında 7 Yıldır Faaliyetini Sürdüren Tek Firmayız.

2. T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Onaylı ve MEBBİS ( Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri ) Listesinde Olan Bir Firmayız.

3. Eğitim Alanında Uzmanlaşmış Kadromuz

Eğitim Alanında Uzmanlaşmış Kadromuz ile Mesleki Eğitimler dışında İlk Yardım, Yangın, İş Makineleri ve OSGB Alanlarında da Hizmet vermekteyiz.

4. Sizde Bizi Seçerseniz Eğer...

Sizde Bizi Seçerseniz , Referans Listemizdeki Tüm Firmalar Gibi Alacağınız Hizmetin Kalitesi İçin Garanti Veriyoruz…

Deniz Aras 'ın Size Kattığı Avantajlar

İstediğiniz Eğitim Modülünü Kontenjan Sayısını Beklemeden Alabilirsiniz / 100%
İster 1 ister 1000 Personeliniz Olsun Aynı Kalitede Hizmet Alırsınız / 100%
Uzman Kadromuz ile Tüm Sorularınıza Hızlı ve Doğru Bir Şekilde Cevap Alırsınız / 100%
Sadece Mesleki Eğitim Alanında Değil Daha Bir Çok Eğitim Alanında Hizmet ve Destek Alabilirsiniz / 100%